מצנחי רחיפה ב SportX

 
מצנחי רחיפה

קישור לאתר SportX

מספר טלפון להזמנות – 0737880888

תיאור המקום:

חווה את ההרפתקה המלהיבה של מצנחי רחיפה בישראל, מדינה המציעה מגוון רחב של מקומות נוף לפעילות המרגשת הזו. מצנחי רחיפה כרוכים בטיסה באוויר באמצעות כנף דמוי מצנח, המאפשרת לרחף גבוה מעל הקרקע ולהשקיף בנופים עוצרי נשימה של הנופים שמסביב.

בישראל תוכלו להתפנק בשמחת מצנחי רחיפה באזורים שונים ברחבי הארץ. מהצפון השלו והציורי, כולל רמת הגולן המדהימה ואזור הגליל, ועד למרכז התוסס, הכולל את צוקי מישור החוף, נתניה, רש”ל והעיר השוקקת תל אביב, יש אינספור הזדמנויות לחוות את ריגוש של מצנחי רחיפה.

בנסיעה דרומה, תגלו מקומות מדהימים אפילו יותר למצנחי רחיפה. חקור את נופי המדבר הייחודיים של אילת ואת יופיו הכובש של ים המלח. אזור השרון, כנרת, עמק יזרעאל, נתניה, מבוא חמה, גלבוע, תבור וזכרון יעקב מציעים גם חוויות מצנחי רחיפה ייחודיות משלהם.

החלק הטוב ביותר הוא שלאטרקציית המצנחים שלנו יש תפוצה ארצית. לא משנה היכן אתה נמצא בישראל, אתה יכול בקלות למצוא מקום מצנחי רחיפה בקרבתך כדי לצאת להרפתקה בלתי נשכחת זו. אז, בין אם אתם ותיקים בתחום ובין אם אתם מתחילים המחפשים עומס אדרנלין, בואו לחוות את חדוות הרחיפה בנופי ישראל המגוונים והכובשים.

מתאים לילדים – כן

נגיש לנכים – לא

מספר טלפון – 0737880888

כתובתיש פריסה ארצית יש להתקשר למקום ולתאם 

זמן בילוי ממוצע – 1:00:00

מחיר – בתיאום מול המקום

שעות פתיחה:

יום שעת פתיחה שעת סגירה
ראשון בתיאום מראש בתיאום מראש
שני בתיאום מראש בתיאום מראש
שלישי בתיאום מראש בתיאום מראש
רביעי בתיאום מראש בתיאום מראש
חמישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שבת בתיאום מראש בתיאום מראש

 

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.

 

תפריט נגישות

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.