פיינטבול ב SportX

 
פיינטבול

קישור לאתר SportX

מספר טלפון להזמנות – 0737880888

תיאור המקום:

באטרקציית הפיינטבול שלנו, אנו מציעים חוויות מרגשות במקומות שונים ברחבי ישראל. בין אם אתם בצפון, במרכז, בדרום, באילת, בים המלח, בשרון, בכנרת או בעמק יזרעאל, אנחנו מבטיחים לכם. המטרה שלנו היא לספק הרפתקת פיינטבול בלתי נשכחת לא משנה היכן אתה נמצא בארץ.

עם מתקנים וציוד חדישים, אנו מבטיחים חוויה בטוחה ומרגשת לשחקנים בכל רמות המיומנות. מגרשי הפיינטבול המגוונים שלנו נועדו לאתגר את הכישורים הטקטיים שלך ולספק אווירת לחימה מציאותית. מיערות עבותים ועד לזירות בהשראה עירונית, כל מיקום מציע תפאורה ייחודית לקרבות אינטנסיביים ומשחק אסטרטגי.

בין אם אתם מתכננים אירוע גיבוש צוות תאגידי, חגיגת יום הולדת או פשוט יום כיף עם חברים, אטרקציית הפיינטבול שלנו היא הבחירה המושלמת. עסוק בתרחישים מעוררי אדרנלין, עבוד יחד כצוות ושחרר את הרוח התחרותית שלך בעימות פיינטבול מרגש.

הצוות המנוסה שלנו מחויב לספק שירות יוצא דופן ולהבטיח חוויה בלתי נשכחת לכל משתתף. אנו נותנים עדיפות לבטיחות ומספקים הוראות יסודיות, ציוד מגן ופיקוח לאורך כל המשחקים.

פיינטבול

אז, אם אתם מחפשים יום עמוס באקשן מלא בהתרגשות ואחווה, הצטרפו אלינו לאטרקציית הפיינטבול שלנו בכל אחד מהמקומות המוזכרים. אספו את החברים שלכם, הצטיידו והתכוננו להרפתקת פיינטבול כפית שתשאיר לכם זיכרונות.

מתאים לילדים – כן

נגיש לנכים – לא

מספר טלפון – 0737880888

כתובת – בפריסה ארצית

זמן בילוי ממוצע – 01:00:00

מחיר – בתיאום מול המקום

שעות פתיחה:

יום שעת פתיחה שעת סגירה
ראשון בתיאום מראש בתיאום מראש
שני בתיאום מראש בתיאום מראש
שלישי בתיאום מראש בתיאום מראש
רביעי בתיאום מראש בתיאום מראש
חמישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שבת בתיאום מראש בתיאום מראש

 

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.

 

תפריט נגישות

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.