צניחה חופשית טנדם ב SportX

 
צניחה חופשית

קישור לאתר SportX

מספר טלפון להזמנות – 0737880888

תיאור המקום:

תמריא בשמיים ותחווה את פרץ האדרנלין האולטימטיבי עם אטרקציית הצניחה שלנו. חבשו את המצנח שלכם והתכוננו לצאת להרפתקה מרגשת, בהדרכת אנשי מקצוע מנוסים שיבטיחו את שלומך ויספקו חוויה מלהיבה.

צניחה חופשית עם מדריך מציעה הזדמנות ייחודית ליהנות מהריגוש של צניחה חופשית מאלפי רגל מעל פני הקרקע תוך כדי הביטחון והמומחיות של מדריך מיומן לצידך. ככל שתעלו על המטוס ותעלו לגובה הקפיצה שלכם, התרגשות וציפייה תיווצר בתוככם.

ברגע שתגיעו לגובה הרצוי, הגיע הזמן לעשות את קפיצת האמונה. תצאו מהמטוס לצד המדריך שלכם, תרגישו את עומס הרוח בזמן שאתם מאיצים לכיוון כדור הארץ. אי אפשר לתאר את התחושה של נפילה חופשית – תערובת של התרגשות, אדרנלין טהור ותחושת חופש מוחלט.

כשאתה יורד דרך השמים, בהדרכת המדריך שלך, תהיה לך גם הזדמנות לחזות בנופים עוצרי נשימה של הנופים שמסביב. עומס הרוח, הנופים הפנורמיים והריגוש העצום של התרסה על כוח המשיכה יוצרים חוויה שאין כמותה.

צניחה

לבסוף, כשהמצנח שלכם נפתח, תרגישו רגע של רוגע ושלווה. ההאטה הפתאומית מביאה לתחושה של חוסר משקל והזדמנות להעריך במלואה את היופי של הסביבה שלך. אתה תרחף בעדינות חזרה ארצה, תתענג על המסע המדהים שחווית זה עתה.

אנו גאים להציע את אטרקציית הצניחה שלנו בתפוצה ארצית, כלומר תוכלו ליהנות מההרפתקה קורעת הלב הזו במקומות שונים ברחבי הארץ. בין אם אתם מעדיפים את היופי החופי, את נופי המדבר המהפנטים או את הצמחייה השופעת של הפארקים הלאומיים שלנו, מחכה לכם חווית הצניחה החופשית המושלמת.

אל תפספסו את ההזדמנות להרגיש את עומס האדרנלין, את הנופים עוצרי הנשימה ואת ההתרגשות הצרופה של צניחה חופשית. הזמן את הרפתקת הצניחה החופשית שלך עוד היום וצור זיכרונות שיימשכו לכל החיים.

מתאים לילדים – לא

נגיש לנכים – לא

מספר טלפון – 0737880888

כתובתיש פריסה ארצית יש להתקשר למקום ולתאם

זמן בילוי ממוצע – 1:00:00

מחיר – בתיאום מול המקום

שעות פתיחה:

יום שעת פתיחה שעת סגירה
ראשון בתיאום מראש בתיאום מראש
שני בתיאום מראש בתיאום מראש
שלישי בתיאום מראש בתיאום מראש
רביעי בתיאום מראש בתיאום מראש
חמישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שבת בתיאום מראש בתיאום מראש

 

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.

 

תפריט נגישות

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.