קקטוס אתגרים

 
לייזר טאג
תיאור המקום:

ברוכים הבאים לקקטוס אתגרים, חווית הרפתקאות מלהיבה המשלבת מנהיגות גיבוש וספורט אתגרי. המתקנים שלנו, הממוקמים באזור השרון ,המרכז , וצפון תל אביב הוא היעד המושלם לקבוצות של 6 משתתפים ומעלה ועד 300 המחפשים הרפתקה בלתי נשכחת לבניית צוות.

באתגרי קקטוס, אנו מתמחים במתן פעילויות מרתקות המקדמות עבודת צוות, תקשורת ומיומנויות פתרון בעיות וגיבוש צוות . בין אם אתם מתכננים טיול חברה, אירוע בית ספרי או כל מפגש קבוצתי אחר, האתגרים המעוצבים במומחיות שלנו בטוח יעסיקו וירגשו את המשתתפים בכל הגילאים.

לבני 7 ומעלה, חווית הלייזר תג היא חובה לנסות. המשתתפים יעסקו בקרבות , יעשו אסטרטגיה ויעבדו יחד כדי להשיג ניצחון. זוהי הרפתקה עמוסת אקשן שתשאיר את כולם נרגשים ומלאי אנרגיה.

פיינטבול

אם אתם מחפשים חוויה אינטנסיבית יותר, אפשרות הפיינטבול שלנו מושלמת למשתתפים מגיל 10 ומעלה. נווט , תפוס מחסה ושחרר את הרוח התחרותית שלך כשאתה מעורב בקרבות ידידותיים עם חבריך לקבוצה. מדובר בפעילות שואבת אדרנלין שמבטיחה יום בלתי נשכח של כיף והתרגשות.

בקקטוס אתגרים, אנו נותנים עדיפות לספק חוויה חלקה ונוחה ללקוחותינו. אפשרות הניידת שלנו מאפשרת לנו להביא את ההתרגשות ישירות למקום המועדף עליכם. בין אם אתם באזור השרון או בכל מקום במרכז, אנחנו נביא את הפעילויות שלנו לכל מקום שתבחרו, נבטיח הרפתקה נטולת טרחה ומותאמת אישית.

עם התמקדות ביצירת זיכרונות בלתי נשכחים וטיפוח רוח צוות, קקטוס אתגרים הוא היעד שלך ליום עמוס באקשן של כיף ואחווה. הזמן את ההרפתקה הקבוצתית שלך עוד היום וצא למסע מרגש של אתגרי מנהיגות אתגר וספורט.

מתאים לילדים – כן

נגיש לנכים – כן

מספר טלפון0545610512

כתובתפיינטבול הרצליה

זמן בילוי ממוצע – 1:00:00

מחיר – בתיאום מול המקום

שעות פתיחה:

לא בשבת, כל השבוע גם בלילה רק בתיאום מראש

יום שעת פתיחה שעת סגירה
ראשון בתיאום מראש בתיאום מראש
שני בתיאום מראש בתיאום מראש
שלישי בתיאום מראש בתיאום מראש
רביעי בתיאום מראש בתיאום מראש
חמישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שבת סגור סגור

משחק פייטבול

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.

 

תפריט נגישות

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.