קרקס קלאס – סדנאות ומופעי קרקס

 
חווית קרקס
תיאור המקום:

אני מור. קרקס קלאס הוא עסק בבעלותי, המצליב בין שתי האהבות הגדולות בחיי – עולם הקרקס והמצפה רמון. ב-‘קלאס’, אנו יוצרים חוויות ייחודיות באמצעות סדנאות ומופעי קרקס, באווירה קלילה, כיפית ומלאה בקסם!” כך הוא מתחיל את סיפורו.

הקרקס, יחד עם המצפה רמון, הפכו לשני עולמות ייחודיים שכל אחד מהם משמש כמקור השראה ליצירת חוויות מדהימות. “קלאס” מציע סדנאות ומופעים בהם ניתן להתמודד עם אתגרים פיזיים, לחזור לקסם של הילדות, ולשפר את הכישורים האישיים.

“הפעילות שלנו מתאימה לכל גיל – לבוגרים, ילדים מעל גיל 6, משפחות, צוותי עובדים, בתי ספר ולכל קבוצה שרוצה להתגבש ופשוט להנות. אנו מתמחים להפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת,” מספר מור.

גם אם אתם לא נמצאים במצפה רמון, אל תדאגו – “קלאס” מציעה את שירותיה בכל מקום בארץ. החברה מתגאה במגוון אטרקציות במצפה רמון, אך הסדנאות והמופעים יכולים להגיע אליכם לכל מקום שתבחרו.

“אנו מאמינים בכוח של הקרקס ליצור חיבורים, להביא שמחה ולשדרג את חיי היומיום שלנו. כשאנו רואים ילדים צוחקים, ובוגרים משחררים את הילד הפנימי שבתוכם, יש לנו הרגשה של הצלחה עצמית,” הוא מוסיף.

לסיום, מור מזמין את כולם להצטרף לחוויה המדהימה של קרקס קלאס. “אנו מבטיחים לכם להפוך כל אירוע לחוויה ייחודית ומרגשת. בואו לחגוג איתנו את הכיף, הקסם וההתפתחות האישית!”

אז תכנסו לעולם הקסם של קרקס קלאס והצטרפו לחוויה שלא תשכחו!

למידע נוסף

מתאים לילדים – כן

נגיש לנכים – לא

מספר טלפון0526219958

כתובתהר ארדון 6, מצפה רמון

זמן בילוי ממוצע – 1:30:00

מחיר – 90₪

שעות פתיחה:

יום שעת פתיחה שעת סגירה
ראשון בתיאום מראש בתיאום מראש
שני בתיאום מראש בתיאום מראש
שלישי בתיאום מראש בתיאום מראש
רביעי בתיאום מראש בתיאום מראש
חמישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שישי בתיאום מראש בתיאום מראש
שבת בתיאום מראש בתיאום מראש

 

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.

 

תפריט נגישות

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.