אדום אדום בדרום

 
טיול בארץ ישראל

״דרום אדום״ רק עם הילדים….

 

התלבשו בבגדים חמים ואל תשכחו לקחת אתכם את ההרפתקנים הצעירים שלכם, הגדולים והקטנים! אנחנו יוצאים לדרום אדום לבילוי מלבלב אל פסטיבל הכלניות האדומות השנתי. זה נכון, נטבול בים של פרחים אדומים אך גם נחווה אטרקציות ילדותיות נוספות, אשר יכולות למלא לנו זמן איכות עם הילדים בדרום האדום. שכחו משגרת היומיום הרגילה שלכם והתכוננו לשיטוט גננות מגניב!

 

זהבה קוריס

 

דרום אדום, הוא מונח המתייחס לפריחה המדהימה של כלניות אדומות בחבל הבשור בעוטף עזה, המתקיים מדי שנה בחודשים ינואר פברואר. בכל חורף מתכסות הגבעות העגלגלות של מדבר הנגב הצפון מערבי, בים של פרחים אדומים היוצרים תצוגה טבעית עוצרת נשימה המושכת מבקרים רבים לחזות במראות המדהימים. האירוע הפך לסמל של התחדשות ותקווה, המשקף את הצמיחה והחוסן של הארץ ותושביה. עם יופיו התוסס ומשמעותו התרבותית, פסטיבל דרום אדום משמש מקור השראה וגאווה יחד נופי הטבע המגוונים והדינמיים של הארץ.

התכוננו למרבדים צבעוניים, כי אנחנו בדרך לדרום אדום לטיול של פעם בשנה אל פסטיבל חג הכלניות האדומות! נכון, נהיה מוקפים בים של פרחים אדמדמים בקשת של גוונים, אולם בדרך אליהם נבקר באטרקציות לילדים נוספות בהן נוכל להעסיק ולסקרן אותם. 

 

להרגיש את סודות היער דרך האופניים

יער בארי מספק לנו שבילי רכיבה על אופניים המתאימים לרכיבה הרפתקנית עם הילדים. המסלול עובר בין פריחות אדומות המלוות אותנו בדרך, נבקר סביב מגדל המים הישן של קיבוץ בארי הראשונה, נכנס לחקור בונקרים מנדטוריים ישנים, נעבור דרך מכרות של גופרית, נטייל במפעל ישן ומבנה נטוש ועוד הרפתקאות לאורך הדרך. 

 

הכר את הקיבוץ – ביקור בקיבוץ עלומים

נוסעים ברכבת הקיבוץ הרתומה לקטר טרקטור, נלמד על החיים השיתופיים ועל נוף הסביבה. הנסיעה מלווה בהסברים מרתקים. האטרקציה מתקיימת בימי חול בלבד.

 

להרגיש איכרים ליום אחד במושב כוכב מיכאל

בואו עם הילדים אל שוק המעצבים והאיכרים במושב כוכב מיכאל, כאן מתקיימים שוק אוכל מקומי וסדנאות אפייה. בשוק תוכלו ליהנות עם הילדים משפע של מאכלים ביתיים לצד תוצרת חקלאית טרייה ושיטוט בין דוכני מעצבים. 

 

צועדים לצד הכלניות

צעדת הכלניות מתאימה לטיול משפחות בדרום. הצעדה מתקיימת במרחבי השדות הפתוחים של בתרונות רוחמה. חגיגה של אושר ושמחה לילדים ולכם כאחד. 

 

בילוי עם תפוח אדמה

בשדה תפוחי אדמה כבר הייתם? אין יותר מתאים לדעת מאיפה מגיעים הצ׳יפס והפירה שלכם. קחו את הילדים לסיור המלווה בטונות של הנאה בשדות תפוחי האדמה, בו הילדים ילמדו על הצ׳יפס, מאין הוא בא ולאן הוא הולך….

 

ביקור מוווווווווווושלם 

מחלבות טרה מחלקת לילדים מוצרי חלב מתנה במקררים פתוחים, המצויים בכל מיני עסקים במרחבי היישובים בהם מתקיים פסטיבל דרום אדום. חפשו את המקררים ותיהנו ממוצרי חלב טעימים. 

 

מה אם יורד גשם זלעפות??

מחכים לכם ולילדים מתחמי פעילות סגורים המיועדים לבילוי ממריץ של הילדים. מקצת מהאטרקציות הסגורות: קטיף חממות, מוזיאונים, פסטיבל הקולנוע ברהט, מתחם נינג׳ה, מתנפחים, מרכזי מבקרים בקיבוצים, ביקור בגרובטק, מתחמי מתנפחים, סדנאות בישול ואפייה, חדר בריחה ועוד עשרות רבות של אטרקציות המתאימו לימים סגריריים במיוחד וגם לא ….

 

פסטיבל של הופעות

במהלך כל סופי השבוע של חודש פברואר, מתקיימות הופעות חיות של מיטב הלהקות והזמרים בארץ. הכניסה אל ההופעות הינה בתשלום. דרום אדום מחכה לכם משפחות עם הילדים בשלל אטרקציות הפזורות בכל היישובים בחבל הבשור ובצפון הנגב. בואו עם הילדים ותהנו מחגיגה אדמונית במיוחד. 

היכנסו אל אתר ״פסטיבל דרום אדום״  והתעדכנו בכל האירועים והאטרקציות בכתובת:

https://www.habsor.co.il/

 

 

צוות our trip מאחל לכם,

דרום אדום מהנה ואדמוני!

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.

 

תפריט נגישות

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.