גן עדן של חוף….פלמחים

 

בריחה לעולם של יופי ושלווה בחוף פלמחים. הפנינה המיוחדת בחוף הישראלי הדרומי אשר שמבטיחה לרתק את החושים ולהשאיר אתכם מוקסמים.

 

זהבה קוריס

 

חוף פלמחים הוא פיסת חוף אמיתית המציעה לנו הזדמנות להימלט מהמולת היום יום ולהתעמק בגן עדן של יופי טבעי ושל שלווה. מהחופים החוליים הבתוליים עד לצמחייה ולמימיו הצלולים, חוף פלמחים הוא יעד שירתק את חושינו וישאיר אותנו מוקסמים. בין אם אנחנו מחפשים להירגע, להרהר או להתחבר מחדש לטבע, חוף פלמחים הוא היעד המושלם לחוויה שלווה ובלתי נשכחת.

 

חוף פלמחים ממוקם במישור החוף הדרומי, בסמוך לעיר ראשון לציון ומדרום לנחל שורק ליד קיבוץ פלמחים.

בילוי יום בחוף פלמחים מציע הזדמנות לטבול בגן עדן של יופי טבעי ושלווה. מהחופים החוליים הבתוליים ועד לצמחייה השופעת ולמימיו הצלולים, חוף פלמחים הוא יעד שמבטיח לרתק את החושים ולהשאיר אותם מוקסמים.

 

לרשות המתרחצים עומדת חנייה גדולה ונוחה, הגישה לחוף והכניסה אליו הינה מהירה. החוף מתוחזק על ידי רשות הטבע והגנים והכניסה אליו כרוכה בתשלום דמי כניסה על פי מחירון קבוע. 

 

המים הצלולים נוצצים באור השמש, מזמינים אתכם לטבול בהם. החוף עצמו רחב, מטופח ונקי.
החוף לכשעצמו נקי עם מספר לא קטן של מקומות מוצלים, נקודות אשפה מסודרות, מקלחונים הפזורים בחוף וחנויות נוחות למען הקטנים והגדולים, מלתחות, החוף מצויד בכיסאות נוח, שמשיות ומלתחות, מה שהופך אותו למקום מושלם לבילוי יום.

 

עם סיומו של היום, תוכלו ליהנות משקיעה יפה מהחוף ועם שילוב הליכה אל החלק הלא מוכרז של החוף, תוכלו ליהנות מאזור של לגונות קטנות שכייף ממש לחקור אותן. 

 

לפני שמגיעים לבילוי בחוף הים, מומלץ לבדוק מהן שעות הפתיחה והפעילות של החוף. *** חופי הים הם מקום מעולה לבילוי של יום, לבילוי של שקיעה או לבילוי רומנטי של לילה. יש להיות מודעים לתנאי מזג האוויר לפני היציאה לחוף ולהצטייד בקרם הגנה, ביגוד מתאים ומים בכמות מספקת.

חובה לבדוק ולוודא שהחוף בו אתם מעוניינים גם לשחות ולטבול בים, הינו חוף רחצה מוכרז וקיימים בו שירותי הצלה. 

חשוב גם לציין שבחלק מהחופים עשויים להיות חוקים או תקנות נוספים, כמו שעות ספציפיות לשחייה או אזורים ייעודיים לפעילויות מסוימות. תמיד כדאי לבדוק את הכללים והתקנות של חוף ספציפי לפני הביקור.צוות our trip מאחל לכם,

יום ים מהנה!

יש לכם שאלה?

מוזמנים לדבר איתנו בכל נושא

אני רוצה שיחזרו אליי

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.

 

תפריט נגישות

להורדת האפלקציה
לתכנון הטיול הבא שלכם.